تأمین روشنایی باند فرودگاه طبس برای ارائه خدمات شبانه روزی

به گزارش وبلاگ دلند چت، مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی از تأمین روشنایی باند فرودگاه طبس برای آمادگی این فرودگاه جهت ارائه خدمات در ساعات مختلف شبانه روز اطلاع داد.

تأمین روشنایی باند فرودگاه طبس برای ارائه خدمات شبانه روزی

طهماسبی در مورد توسعه فرودگاه شهدای طبس گفت: پیش از این تنها در روز امکان برخاست و نشست هواپیما در این فرودگاه میسر بوده است.

او اضافه کرد: با پیگیری مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور و معاون وزیر راه و شهرسازی، بازدیدی از فرودگاه طبس انجام شد تا بتوان روشنایی را برای باند و سایر قسمت های این فرودگاه تأمین کرد.

طهماسبی با اشاره به اینکه هم اکنون در 2 روز از هفته پرواز در فرودگاه طبس انجام می گردد، اعلام کرد: 50 درصد اعتبارات تأمین روشنایی فرودگاه طبس تخصیص یافته است و سال جاری این طرح تکمیل می گردد.

بیشتر بخوانید

  • پروازهای فرودگاه بیرجند روی باند ثبات می نشینند؟

مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی اظهار کرد: 40 کیلومتر کابل و سایر تجهیزات برای باند خریداری شده است و منتظر طرح مشاور هستیم تا پس از دریافت طرح، نسبت به اجرای روشنایی فرودگاه طبس اقدام کنیم.

او گفت: ضرورت دارد تا روشنایی این فرودگاه تأمین گردد، زیرا در حادثه خارج شدن قطار از ریل در نزدیکی طبس که چندی پیش رخ داد، حدود 35 پرواز مختلف در این فرودگاه پوشش داده شد و احتیاج است تا برای مواقع بحران، روشنایی فراهم باشد.

طهماسبی توضیح داد: در برنامه توسعه این فرودگاه نیز ساخت برج مراقبت نو مدنظر قرار گرفته است.

وبلاگ دلند چت خراسان جنوبی بیرجند

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تأمین روشنایی باند فرودگاه طبس برای ارائه خدمات شبانه روزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأمین روشنایی باند فرودگاه طبس برای ارائه خدمات شبانه روزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید