احسان امینی: مصری ها میزبانی ضعیفی داشتند ، هدف ما کسب عنوان قهرمانی بازی های آسیا و دنیا است

به گزارش وبلاگ دلند چت، مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: در مسابقات رنکینگ مصر با 4 کشتی گیر شرکت کردیم و صاحب یک مدال نقره و یک مدال برنز شدیم.

احسان امینی: مصری ها میزبانی ضعیفی داشتند ، هدف ما کسب عنوان قهرمانی بازی های آسیا و دنیا است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دلند چت، احسان امینی در مصاحبه با روابط عمومی فدراسیون کشتی با اشاره به عملکرد کشتی گیران در مسابقات رنکینگ اتحادیه دنیای جام ابراهیم مصطفی که در کشور مصر برگزار گردید، گفت: در وزن 61 کیلوگرم یاسین رضایی با توجه به اینکه اولین تجربه بین المللی خود را سپری می کرد، در کل کشتی های بدی نگرفت، اما خیلی ایراد فنی دارد و به راحتی امتیاز از دست می دهد و اگر روی نقاط ضعف خود کار کند، قطعا پیروز خواهد شد، اما اگر کار نکند و به همین سبک ادامه دهد می توان گفت سال بعد در کشوری هم نمی تواند نتیجه بگیرد.

وی ادامه داد: در وزن 74 کیلوگرم حسین ابوذری پس از مسابقات قهرمانی کشور در اختیار کادر فنی نبود و پس از اینکه در اردو هم حاضر شد بیمار بود و پس از آن نیز از ناحیه پا مصدوم شد و تمرین نداشت و در کل کشتی های خوبی نگرفت و این بی تمرینی باعث شد بدنش کم بیاورد و نتوانست پیروز ظاهر گردد.

امینی اضافه کرد: در وزن 79 کیلوگرم امیرحسین کاوسی بهتر از بقیه نفرات کشتی گرفت و کشتی گیران خوبی را شکست داد، اما در فینال در یک غافلگیری 8 امتیاز از دست داد و با توجه به اینکه توانست 7 امتیاز را جبران کند، اما پیروز نشد مدال طلا را بگیرد و می توان گفت در کل کشتی های خوبی گرفت و نشان داد یک مدعی به جمع مدعیان های وزن 79 کیلوگرم اضافه شده است.

مربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار کرد: در وزن 97 کیلوگرم امیرحسین فیروز پور کشتی گیر شجاع و نترسی است که هنوز ایرادات فنی خود را رفع نکرده و با توجه به اینکه به تازگی وزن خود را تغییر داده هنوز در این وزن جا نیافتاده است و هنوز نتوانسته ایرادات خود را رفع کند، اما اسلحه ای به نام شجاعت که در اختیار خیلی از کشتی گیران نیست، فیروزپور در اختیار دارد.

وی در ادامه گفت: در کل بچه ها کشتی های بدی نگرفتند و خدا را شکر پیش از مسابقات قهرمانی آسیا با حضور در این رقابت ها محک خوبی خوردند.

امینی بیان نمود: اردوی تازه تیم ملی کشتی آزاد از 15 اسفند ماه امسال آغاز می گردد، ما رقابت های قهرمانی آسیا را در پیش داریم که با تعویق 10 روزه در کشور قزاقستان برگزار می گردد و امیدوارم با همین جوانان کم تجربه که در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشیدند، بتوانیم در آسیا هم قهرمان شویم.

مربی تیم ملی کشتی آزاد به اهداف تیم اشاره نمود و گفت: هدف ما رقابت های بین المللی نیست و تنها در پی قهرمان شدن در بازی های آسیایی و دنیا هستیم و به امید خدا و با دعای همه عزیزان این تیم نتیجه لازم را بگیرد.

وی در خاتمه میزبانی کشور مصر از مسابقات را ضعیف توصیف کرد و گفت: مصری ها میزبانی ضعیفی داشتند و فضای بیرون خیلی گرم تر از درون سالن بود و اگر بخواهیم این رقابت ها را با رنکینگ کرواسی مقایسه کنیم می توان گفت چه از لحاظ برنامه ریزی و چه از لحاظ امکانات زیرساختی زمین تا آسمان متفاوت بودند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "احسان امینی: مصری ها میزبانی ضعیفی داشتند ، هدف ما کسب عنوان قهرمانی بازی های آسیا و دنیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان امینی: مصری ها میزبانی ضعیفی داشتند ، هدف ما کسب عنوان قهرمانی بازی های آسیا و دنیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید