تشکیل قرارگاه جهادی تولید ماسک حضرت زینب (س)

به گزارش وبلاگ دلند چت، قرارگاه جهادی حضرت زینب سلام الله علی ها جهت تولید و توزیع ماسک بهداشتی برای کادر درمانی در فرهنگسرای خاوران تشکیل شد.

تشکیل قرارگاه جهادی تولید ماسک حضرت زینب (س)

به گزارش پروه اجتماعی وبلاگ دلند چت، رئیس فرهنگسرای خاوران در خصوص اقدامات جهادی در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا گفت: در حال حاضر یکی از نیاز های خط مقدم مبارزه با کرونا، تولید ماسک است.

اسماعیل قضات لو ادامه داد: با افزایش شمار مبتلایان ویروس کرونا در ایران برخی افراد فرصت طلب با احتکار ماسک، باعث گرانی و ایجاد جو روانی منفی در جامعه شدند، لذا در مقابل با دوستان جهادی دور هم جمع شدیم و بعد از بررسی شرایط و جمع بندی نیاز هایی که از سوی وزارت بهداشت اعلام شده بود به این نتیجه رسیدیم که برداشتن این بار بر زمین مانده، کار گروه های جهادی است.

وی اضافه کرد: خروجی همفکری درباره طرح تولید ماسک و جلب کمک های آتش به اختیار مردم، قرارگاه جهادی تولید ماسک حضرت زینب (س)، در حال حاضر بیش از 5 هزار ماسک توسط این قرارگاه دوخته شده که با رعایت کامل اصول بهداشتی، پس از اجرای صحیح فرایند استریلیزاسیون فرآیند توزیع صورت می پذیرد.

رئیس فرهنگسرای خاوران ضمن دعوت از گروه های جهادی، خیریه ها، کارگاه های محلی و دیگر گروه های مردمی برای پیوستن به این قرارگاه شرح داد: هیچ محدودیتی وجود ندارد تنها شرط برای همکاری در این کار سلامت خیاط و داشتن یک فضای مناسب برای کار یا حضور در قرارگاه است، همچنین گان و ژل بهداشتی نیز در دست تولید است.

برای همکاری و مشارکت در این حرکت جهادی با شماره 33015423 تماس گرفته و یا به نشانی فرهنگسرای خاوران واقع در میدان خراسان، خیابان خاوران، سه راه هاشم آباد مراجعه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تشکیل قرارگاه جهادی تولید ماسک حضرت زینب (س)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل قرارگاه جهادی تولید ماسک حضرت زینب (س)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید