برترین استارت آپ های اینوتکس پبچ تهران معرفی شدند

به گزارش وبلاگ دلند چت به نقل از پارک فناوری پردیس، 13 تیم استارت آپی منتخب از میان تیم هایی که برای شرکت در اینوتکس پیچ تهران درخواست داده بودند، به رقابت با یکدیگر پرداختند. در نتیجه رقابت و مطابق تصمیم داوران، به ترتیب تیم های سایکلوپس، دیجی­کر و آیدا به عنوان برترین استارت آپ های رویداد اینوتکس پیچ تهران انتخاب شده و مجوز حضور در رقابت نهایی کشوری این رقابت­ ها را دریافت کردند.

برترین استارت آپ های اینوتکس پبچ تهران معرفی شدند

رویداد اینوتکس ­پیچ رویداد عظیم رقابتی بین استارت آپ هاست که خود از چندین بخش مختلف تشکیل شده است. در مرحله نخست استارت آپ ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارت آپ ­های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه گذاران دعوت به عمل می آید.

در این مرحله از رقابت­ که در استان­های مختلف برگزار می گردد، ابتدا تیم های استارت آپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه گذارانِ محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می پردازند.

در ادامه، از استارت آپ های برگزیده شده در این مرحله، به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس و نیز شرکت در رقابت­های نیمه نهایی، دعوت به عمل می آید. برگزیدگان مرحله نیمه­ نهایی می توانند به مرحله جذابINOTEX Battleراه یابند که طی آن، استارت آپ ها دو به دوبه بحث و مناظره با هم پرداخته تا در نهایت برترین استارت آپ از نگاه داوران و مخاطبان انتخاب گردد.

این دوره از رویداد اینوتکس پیچ، از ابتدای بهمن­ ماه 98 شروع شده و پس از برگزاری در استان­های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان و مازندران، این بار به استان تهران رسیده بود. این درحالی است که شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی شرکت­ کنندگان، برگزاری این­گونه رویدادها را به صورت حضوری و طبق روال سابق با مشکل روبرو نموده است. به همین دلیل طبق تصمیم دبیرخانه رویداد، به منظور حفظ پویایی جامعه استارت آپی ایران و به منظور تشویق مخاطبان به حفظ قرنطینه خانگی، این رویداد کاملا به صورت آنلاین برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برترین استارت آپ های اینوتکس پبچ تهران معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین استارت آپ های اینوتکس پبچ تهران معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید