غلبه سردی بر بازار شب عید خودرو خبرنگاران

به گزارش وبلاگ دلند چت، بر خلاف هر سال که بازار شب عید خودرو با افزایش قیمت و رونق معاملات روبرو بود، سال جاری با وجود کاهش قیمت ها کسی تمایل به خرید خودرو ندارد.

غلبه سردی بر بازار شب عید خودرو خبرنگاران

به گزارش گروه مالی وبلاگ دلند چت، بازار خرید و فروش خودرو در آخرین هفته انتها سال 99 همچنان شاهد کاهش خرید و فروش بوده و خبری از رونق معاملات نیست. کاهش قیمت ها در روز های انتهای سال آن هم در بازار خودرو در حالی ادامه دارد که هر ساله بازار معاملات خودرو در ماه اسفند رونق داشت و به نوعی کسب و کار فروشندگان خودرو داغ بود، ولی سال جاری رکود شدیدی در معاملات حاکم بوده و همه منتظر کاهش بیشتر قیمت ها هستند به همین دلیل تمایلی به خرید خودرو نداشته و عمدتا می خواهند بازار انواع خودرو های داخلی و خارجی با کاهش بیشتر قیمت ها به ثبات برسد.

در بازار امروز پراید 131 با قیمت 107 میلیون تومان، پراید 111 با قیمت 126 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 2 با قیمت 185 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5 با قیمت 248 میلیون تومان و پژو 206 صندوق دار 234 میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد.

علاوه بر این سمند 1 ل ایکس نیز 175 میلیون تومان، سمند سورن 238 میلیون تومان و ساینا 134 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

همچنین تیبا 2 با قیمت 128 میلیون تومان، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی 117 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

آنالیز بازار خودرو در نخستین هفته جاری نشان از آن دارد که فرایند نزولی قیمت دلار، شیوع دوباره ویروس کرونا به همراه بی رغبتی مردم به خرید خودرو باعث شده تا همه 1400 را برای خرید خودرو انتخاب نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "غلبه سردی بر بازار شب عید خودرو خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلبه سردی بر بازار شب عید خودرو خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید