یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی متا متوقف می گردد

به گزارش وبلاگ دلند چت، شرکت متا اعلام نمود که دارندگان هدست Quest 1 از 31 آگوست نمی توانند بازی های آن را دانلود نمایند.

یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی متا متوقف می گردد

به گزارش سایت ورج، BigBox VR، توسعه دهنده بازی متا با افزایش قیمت هدست های Quest 2 خاطرنشان کرد که دارندگان Quest 1 از 31 آگوست دیگر نمی توانند از بازی تیر اندازی بتل رویال استفاده نمایند.

توسعه دهنده بازی متا می گوید این شرکت میخواهد بر روی توسعه تجربیات نو تمرکز نموده و قابلیت بازی های واقعیت مجازی چند نفره را تغییر داده و به روز رسانی کند.

گفته شده، بازیکنان Quest 1 در صورتی که رایانه شخصی VR داشته باشند، همچنان می توانند از این بازی استفاده نمایند. بازی Population: One از cross-buy پشتیبانی می نماید که باعث می گردد نسخه PC به وسیله Air Link و Oculus Link در دسترس باشد. این خصوصیت به کاربران اجازه می دهد با اتصال هدست Quest 1 به رایانه خود (چه به صورت بی سیم یا با سیم) بازی Population: One را انجام دهند. بازیکنانی که از Quest 2، Oculus Rift و Oculus Rift S استفاده می نمایند، همچنان به بازی دسترسی خواهند داشت.

در حالی که متا به دارندگان Quest 1 بازپرداخت برای Population: One ارائه می دهد کاربران باید بازی را در شش ماه گذشته از Quest Store خریداری می کردند. به نظر می رسد این سیاست برای بازی ای که تقریباً دو سال پیش در Quest عرضه شد، ناعادلانه به نظر می رسد و احتمالاً تعدادی از بازیکنان نمی توانند آن را بازی نمایند .

بیشتر بخوانید

وبلاگ دلند چت فضای مجازی دریچه فناوری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی متا متوقف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی متا متوقف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید