کووید-19 همچنان در ترکیه قربانی می گیرد

به گزارش وبلاگ دلند چت، بیماری کووید-19 کماکان در حال جولان دادن در ترکیه است به طوریکه وزارت بهداشت این کشور از کشته شدن شمار دیگری از شهروندان ترکیه ای در 24 ساعت گذشته خبر داد.

کووید-19 همچنان در ترکیه قربانی می گیرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دلند چت، بیماری کووید-19 کماکان در حال آسیب رساندن جانی و مالی به ترکیه است به طوریکه بنابر ادعای وزارت بهداشت این کشور تا به امروز 3397 نفر در این کشور بابت ابتلا به این بیماری جان باخته اند.

به گزارش خبرگزاری رویترز داده های وزارت بهداشت ترکیه در روز یکشنبه نشان میدهد تعداد افرادی که در این کشور در 24 ساعت گذشته بابت بیماری کووید-19 جان باخته اند 61 نفر بوده است. در مجموع در ترکیه تا به امروز 3397 نفر بابت بیماری کووید-19 جان باخته اند.

این در حالی است که بر اساس آخرین داده های وبگاه مرجع ولدو میترز، آمریکا با مجموع 68088 کشته در صدر جدول ابتلا به کووید-19 در جهان واقع شده است. در این کشور در مجموع 1171350 نفر به بیماری کووید-19 مبتلا شده اند. پس از آمریکا اسپانیا، ایتالیا و انگلستان قرار دارند.

برآوردهای این وبگاه نشان می دهد تعداد کسانی که در جهان به بیماری کووید-19 مبتلا شده اند از مرز 3 میلیون و چهارصد هزار نفر فراتر رفته است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "کووید-19 همچنان در ترکیه قربانی می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کووید-19 همچنان در ترکیه قربانی می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید