سندرز کنار کشید

به گزارش وبلاگ دلند چت، منابع خبری آمریکا روز چهارشنبه اعلام کردند برنی سندرز از ادامه رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری انصراف داد.

سندرز کنار کشید

به گزارش وبلاگ دلند چت، به نقل از سی ان ان،برنی سندرز، سناتور چپ گرای آمریکایی، کارزارش را برای نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا متوقف کرد.

انصراف سندرز داوطلب سوسیال دموکرات برای ریاست جمهوری آمریکا در حالی انجام می گردد که با جو بایدن معاون اول باراک اوباما در تعداد قابل توجهی از ایالت ها عقب افتاد و آرای نمایندگان متعهد کمتری را برای کنوانسیون ملی دموکرات ها به دست آورد.

به گزارش روزنامه واشنگتن پست، فیض شاکر مدیر کارزار انتخاباتی سندرز و پرامیلا جایاپال یکی از سناتورهای اصلی حامی سندرز از جمله کسانی بودند که او را برای اخذ این تصمیم تحت فشار قرار داده اند.

بایدن در حال حاضر در انتخابات درون حزبی دموکرات ها از سندرز جلوتر بوده و تا کنون توانسته 1217 موکل انتخاباتی را با خود همراه کند این در حالی است که سندرز همراهی 914 موکل انتخاباتی را با خود دارد.

با انصراف سندرز، جو بایدن به احتمال قریب به یقین از سوی کمیته ملی حزب دموکرات به عنوان نامزد نهایی این حزب معرفی خواهد شد تا رقیب دونالد ترامپ در انتخابات نوامبر امسال میلادی باشد. او در حال حاضر نامزد احتمالی حزب دموکرات است.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "سندرز کنار کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز کنار کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید