زهرا نعمتی در میان آلبوم بهترین چهره های پارالمپیک توکیو 2020

به گزارش وبلاگ دلند چت، کمیته بین المللی پارالمپیک بیان کرد که زهرا نعمتی از بهترین چهره های پارالمپیک توکیو است.

زهرا نعمتی در میان آلبوم بهترین چهره های پارالمپیک توکیو 2020

به گزارش، در فاصله 3 ماه تا شروع بازی های المپیک توکیو 2020، کمیته بین المللی پارالمپیک، از آلبوم منتخب ورزشکاران توکیو 2020 با هدف ایجاد شور و نشاط در میان مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی، رونمایی کرد.

در این آلبوم که تکمیل آن تا تاریخ 31 جولای (9 مرداد) طول خواهد کشید، هواداران و مخاطبان IPC می توانند با مراجعه به اکانت های پارالمپیک در پلتفرم های فیسبوک، اینستاگرام و توئیتر، به 2 ورزشکار (یک خانم و یک آقا) از هر رشته ورزشی رای دهند و ورزشکارانی که بیشترین رای را کسب نمایند در این آلبوم قرار می گیرند.

این آلبوم با هشتگ #ParalymmpicAlbum در تاریخ 17 می (27 اردیبهشت) به اسم بخشی از فعالیت های هفته ورزش راه اندازی شده است.

به همین دلیل، کمیته بین المللی پارالمپیک محتوایی روی شبکه های دیجیتالی خود فراوری و بارگذاری می نماید تا آموزش ها و اطلاعات مربوط به 22 رشته ورزشی بازی های پارالمپیک توکیو را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

رشته های پاراتیروکمان و پارا دو و میدانی هفته ورزش را شروع کردند و مارکوس رم از آلمان، امارا دورند از کوبا در رشته دو و میدانی و مت استاتمن آمریکایی به همراه زهرا نعمتی، ورزشکار پر افتخار کشورمان، در رشته تیر و کمان توانستند با کسب بیشترین آراء به اسم ورزشکاران منتخب در این آلبوم قرار گیرند.

این هفته هم رشته های بوچیا و پارابدمینتون ورزشکاران منتخب خود را خواهند شناخت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زهرا نعمتی در میان آلبوم بهترین چهره های پارالمپیک توکیو 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زهرا نعمتی در میان آلبوم بهترین چهره های پارالمپیک توکیو 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید