درخواست ناجا برای اختصاص واکسن کرونا به ماموران پلیس

به گزارش وبلاگ دلند چت، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از درخواست این نیرو از وزارت بهداشت برای اختصاص سهمیه واکسن کرونا به ماموران پلیس اطلاع داد.

درخواست ناجا برای اختصاص واکسن کرونا به ماموران پلیس

به گزارش وبلاگ دلند چت، مساله افراد دارای اولویت برای دریافت واکسن کرونا از جمله مواردی است که در روزهای اخیر مورد توجه قرار گرفته است، از نامه ای پیرامون اختصاص واکسن به هنرمندان و تزریق واکسن از سوی یکی از سلبریتی ها در ایالت متحده تا تذکر عضو شورای شهر در خصوص قرارگرفتن کارمندان شهرداری و نیروهای خدماتی در اولویت نخست دریافت واکسن از جمله مواردی است که در روزهای اخیر پیرامون واکسن کرونا رسانه ای شده است.

در این میان ماموران پلیس نیز از جمله افرادی هستند که بنا به گفته فرماندهان ارشد ناجا پس از کادر درمان در صف اول مقابله با کرونا قرار داشته و در این ایام نه تنها ارتباطشان با سطح جامعه محدود نشده بلکه در جریان اجرای محدودیت ها و افزایش نظارت ها ماموریت های بیشتری هم داشته اند. همین موضوع نیز سبب شد تا چگونگی اختصاص واکسن به ماموران پلیس را از فرمانده ناجا جویا شویم.

سردار حسین اشتری در مصاحبه با ایسنا درباره اختصاص واکسن به ماموران پلیس گفت: ماموران پلیس بعد از کادر درمان در خط مقدم مقابله با کرونا قرار داشته و دارند، ماموران ما از همان روزهای نخست ورود کرونا به کشور در اجرای محدودیت های ترافیکی، نظارت بر صنوف، برخورد با احتکار، تامین نظم و امنیت بیمارستان ها و مراکز درمانی و ... حضور داشتند و در کنار آن وظیفه تامین امنیت نیز بر عهده شان بود.

وی ادامه داد: به همین دلیل به وزارت بهداشت و وزیر محترم بهداشت اعلام کردیم که ماموران ناجا را نیز در اولویت قرار دهند و ایشان هم پذیرفتند. ما گفتیم که کارکنان ما که در معرض خطر و مواجهه با افراد متعدد هستند جزو این افراد قرار بگیرند که ما امیدواریم به محض فراهم شدن شرایط تزریق واکسن به این افراد نیز شروع گردد.

منبع: جام جم آنلاین

به "درخواست ناجا برای اختصاص واکسن کرونا به ماموران پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ناجا برای اختصاص واکسن کرونا به ماموران پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید