اپلیکیشن مایکروسافت از بچه ها محافظت می کند

به گزارش وبلاگ دلند چت، مایکروسافت اپلیکیشن جدیدی موسوم به محافظت از خانواده عرضه کرده که امکانات متنوع و پیشرفته ای برای مراقبت از بچه ها در زمان استفاده از اینترنت در اختیار والدین قرار می دهد.

اپلیکیشن مایکروسافت از بچه ها محافظت می کند

نسخه آزمایشی این برنامه تلفن همراه اولین بار در ماه می عرضه شد و حالا نسخه نهایی آن در دسترس همگان است.

برنامه یادشده کنترل برنامه ها و اپلیکیشن های مورد استفاده بچه ها، نحوه استفاده از آنها، مدت زمان بکارگیری هر یک از آنها و غیره را ممکن می کند و بر خلاف برخی برنامه های دیگر هم بر روی اندروید و هم بر روی آی او اس در دسترس است.

والدین با استفاده از این برنامه در می یابند بچه ها در هر لحظه در حال استفاده از چه برنامه ای بر روی گوشی یا تبلت خود هستند و بیشتر به چه بخش هر برنامه توجه نشان می دهند. همچنین از این طریق می توان مدت زمان استفاده از گوشی یا هر برنامه را محدود کرد.

علاوه بر این می توان برنامه های مجاز برای استفاده هر کودک را به طور جداگانه با استفاده از اپلیکیشن مذکور مشخص کرد. ارائه گزارش های هفتگی از خلاصه فعالیت های بچه ها، امکان اعمال فیلترهای مختلف و نمایش نقشه موقعیت مکانی بچه ها از جمله دیگر امکانات این برنامه است که دارای یک رابط کاربری تحت وب نیز هست. مایکروسافت می گوید اطلاعات این برنامه رایگان را با اشخاص و شرکت های دیگر به اشتراک نمی گذارد.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "اپلیکیشن مایکروسافت از بچه ها محافظت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن مایکروسافت از بچه ها محافظت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید