دو قانونگذار حزب جمهوریخواه آمریکا به خاطر کورونا خودشان را قرنطینه کردند

به گزارش وبلاگ دلند چت، دو قانونگذار حزب جمهوریخواه آمریکا پس از تماس اخیرشان در یک کنفرانس سیاسی با فردی که بعدا آزمایش کرونایش مثبت شده بود، خودشان را در خانه هایشان قرنطینه نموده اند.

دو قانونگذار حزب جمهوریخواه آمریکا به خاطر کورونا خودشان را قرنطینه کردند

به گزارش وبلاگ دلند چت به نقل از بلومبرگ سناتور تد کروز نماینده ایالت تگزاس خودش را در آنجا در خانه قرنطینه نموده است. او گفت با شخص نامبرده نشده مبتلا به ویروس کرونا در یک کنفرانس سیاسی محافظه کاران (CPAC) را در نشنال هاربر در ایالت مریلند مکالمه مختصری داشته است و با او دست داده است.

کروز در بیانیه ای گفت: من دچار علامتی نیستم و حالم خوب است و سالم هستم. و اضافه کرد به گفته مقامات بهداشتی احتمال سرایت ویروس به او در این تماس کوتاه بسیار کم است. به گفته او مقامات پزشکی به او گفته اند که نباید نگران سرایت بالقوه باشد.

با این حال کروز گفت که 14 روز کامل در خانه خواهد ماند.

کنفرانس CPAC یکی از بزرگترین گردهمایی های جمهوریخواهان در تقویم سیاسی است و هزاران نفر در یک مرکز کنفرانس در منطقه واشنگتن برای روزها گرد هم آمدند تا سخنان سیاستمداران محافظه کار را بشنوند. دونالد ترامپ، رئیس جهور، مایک پنس، معاون رئیس جمهور و بسیاری از اعضای کابینه ترامپ در گردهمایی سال جاری سخنرانی داشتند.

پل گوسار، نماینده جمهوریخواه از ایالت آریزونا نیز در تماس طولانی مدت با شخص مثبت شده بوده است، نیز گفت دفترش در واشنگتن را برای یک هفته می بندد. گوسار و سه نفر از کارکنان ارشدش خودشان را قرنطینه خواهند کرد.

  • آیا ترامپ کرونا خواهد گرفت؟ | ماجرای ارتباط با یک کرونایی

منبع: همشهری آنلاین

به "دو قانونگذار حزب جمهوریخواه آمریکا به خاطر کورونا خودشان را قرنطینه کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو قانونگذار حزب جمهوریخواه آمریکا به خاطر کورونا خودشان را قرنطینه کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید