خلیفه اصل: دوست ندارند استقلال خوزستان به لیگ برتر صعود کند، نمی توانیم با سوت داوران بجنگیم

به گزارش وبلاگ دلند چت، سرمربی استقلال خوزستان، اشتباهات داوری را دلیل اصلی نتیجه نگرفتن تیمش در شش هفته گذشته دانست و گفت که شاگردان او نمی توانند با سوت داوران بجنگند.

خلیفه اصل: دوست ندارند استقلال خوزستان به لیگ برتر صعود کند، نمی توانیم با سوت داوران بجنگیم

امیر خلیفه اصل در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دلند چت، درباره شکست یک بر صفر استقلال خوزستان مقابل هوادار گفت: بازی سخت و نفسگیری بود، اما اشتباه داوری بزرگترین اتفاق بازی را رقم زد و گریبان ما را گرفت. پنالتی اعلام شده علیه ما به هیچ وجه پنالتی نبود و اگر این پنالتی درست بود، وحید امیری پس از برخورد توپ به دستش در دربی باید اخراج می شد. بازیکن ما پشت توپ بود و دستش فضایی اشغال نمی کرد، اما داور خیلی راحت اشتباه کرد و سه امتیاز را از ما گرفت.

وی با بیان اینکه تیمش پس از دریافت گل دارای دو فرصت گلزنی خیلی خوب بود، شرح داد: ما تا به امروز هفت امتیاز را به خاطر داوری از دست دادیم و مقابل چوکا و قشقایی هم گل سالم ما را ندریافتد. شرایط استقلال خوزستان با این هفت امتیاز خیلی متفاوت می شد و ما با اختلاف صدرنشین بودیم. در این مسابقه هم زاویه دید داور خیلی خوب بود و تعجب می کنم یک داور لیگ رجحان چطور مرتکب چنین اشتباهی شد. اشتباه در دریافت اوت دستی یا خطای وسط زمین اشکال ندارد. متأسفانه اشتباهات تأثیرگذار زیاد شده است.

ما بازی خوبی ارائه کردیم، اما نمی توانیم با سوت داوران بجنگیم.، سرمربی استقلال خوزستان ضمن بیان این جمله گفت: من پیش از این درباره داوری صحبت نمی کردم، اما قرار نیست سر ما را ببُرند. در شش هفته گذشته فقط پارس جنوبی را بردیم، اما شکست های ما سطحی بود و برابر ملوان روی یک پنالتی باختیم. فرایند تیم رو به بالاست و بازی های خوبی ارائه می کنیم، اما باید در زدن ضربات آخر دقت کنیم.

خلیفه اصل با بیان اینکه در تمرینات روی استفاده از موقعیت های گلزنی کار می کند، به وبلاگ دلند چت گفت: باید تا نیم فصل دوم با این شرایط پیش برویم و در جابجایی نیم فصل، مهاجم جدید جذب کنیم. برعکس پنج هفته نخست، از عملکرد تیم در شش هفته گذشته اصلاً راضی نیستم. در نوع بازی، دوندگی و جنگندگی خوب هستیم، اما عملکرد خوبی در نتیجه گیری نداشتیم. بچه های ما همدل هستند و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ دلند چت بخوانید. (کلیک کنید)

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مسائل مالی یا روحی سبب نتایج ضعیف شاگردانش در هفته های اخیر شده است یا خیر، بیان نمود: باشگاه تلاش می کند پرداختی هایی داشته باشد، اما بیشترین ضربه را از اشتباهات داوری می خوریم. تمام اشتباهات علیه ماست و اتفاقاتی رخ می دهد که باعث می شود فکر کنم دوست ندارند استقلال خوزستان نتیجه بگیرد. ما به هماهنگی و اهداف تاکتیکی خود رسیدیم، اما نمی توانیم با داور بجنگیم. حس می کنم حساسیت هایی نسبت به ما وجود دارد و احساس می کنم خیلی ها دوست ندارند به لیگ برتر صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلیفه اصل: دوست ندارند استقلال خوزستان به لیگ برتر صعود کند، نمی توانیم با سوت داوران بجنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیفه اصل: دوست ندارند استقلال خوزستان به لیگ برتر صعود کند، نمی توانیم با سوت داوران بجنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید