خرافات زشت سام درخشانی ! ، کابوس دخترش برکه !

به گزارش وبلاگ دلند چت، خبرنگاران:صحبت های جنجالی سام درخشانی بازیگر مرد تلویزیون و سینما درباره اینکه می ترسد مردم دخترش برکه و او و خانواده اش را چشم بزنند.

خرافات زشت سام درخشانی ! ، کابوس دخترش برکه !

سام درخشانی زاده 31 تیر 1354 در تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. سام درخشانی دارای دیپلم علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است. سام درخشانی در آکادمی بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده است و با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت. سام درخشانی مدتی مجری مسابقه تلویزیونی ایران بود. مصاحبه های سام درخشانی همواره جنجالی بوده و صحبت های او همواره رک و حاشیه ای است. این می تواند از صداقت او باشد که هرچه در دل دارد خیلی رک به مردم می گوید.

سام درخشانی چگونه با همسر خود آشنا شد و به خواستگاری رفت ؟

یک بار تنهایی نزد پدر و مادر عسل رفتم و با آنها درباره ازدواج مان صحبت کردم. لطف داشتند و گفتند با شناختی که نسبت به من دارند، با این ازدواج موافقت می نمایند. چون با توجه به شرایط کاری قشر ما، آن اوایل کمی نسبت به این موضوع گارد داشتند ولی با توجه به رفت وآمدهایی که بین دو خانواده شکل گرفته و باعث شناخت دو خانواده از هم شده بود، در نهایت بار این مسوولیت را به دوش من و عسل انداختند و تصمیم گیری نهایی را به عهده خودمان گذاشتند. بالاخره یک روز با خانواده به منزل عسل رفتیم، شامی خوردیم، گپی زدیم و در خاتمه تمام قرارها را گذاشتیم که منجر به عقد من و عسل شد.

منبع :برخط نیوز

منبع: رکنا

به "خرافات زشت سام درخشانی ! ، کابوس دخترش برکه !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرافات زشت سام درخشانی ! ، کابوس دخترش برکه !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید