افزایش 43 درصدی خدمات در محل امدادخودرو سایپا

به گزارش وبلاگ دلند چت، گروه خودروسازی سایپا، در راستای اجرای پویش درخانه بمانیم، تمرکز بر خدمت رسانی ویژه در این شرایط و استقبال مشتریان گروه سایپا، خدمات در محل امداد خودرو سایپا به صورت چشمگیری افزایش یافت.

افزایش 43 درصدی خدمات در محل امدادخودرو سایپا

به گزارش وبلاگ دلند چت و به نقل از سایپانیوز، عباس فخاریان - مدیر عملیات شرکت امدادخودروسایپا - از افزایش 43 درصدی خدمات خودرو در محل محصولات گروه سایپا خبر داد و گفت: در راستای مسئولیت های اجتماعی گروه خودروسازی سایپا، علاوه بر رایگان شدن اجرت خدمات و ایاب و ذهاب خدمات خودرو در محل، ناوگان ارائه خدمات امدادی در محل توسط امدادخودروسایپا نیز تقویت شد تا در این روزهای شیوع ویروس کرونا، خدمات سریع تر و مطلوب تری به هموطنان ارائه شود.

وی افزود: به منظور کاهش سفرهای غیرضروری در سطح معابر عمومی و سرعت دهی در ارائه خدمات امدادی و تعمیراتی، بخشی از ناوگان امدادی مستقر در جاده های بین راهی در مراکز شهرها مستقر و به ارائه خدمت در درب منازل پرداختند.

رییس ستاد طرح خدمات و امداد گروه خودرو سازی سایپا ضمن قدردانی از مردم برای رعایت نکات بهداشتی و عمل به توصیه های مسئولین در عدم خروج از منازل گفت: گروه خودروسازی سایپا ضمن افزایش بازه زمانی ارائه خدمات خودرو در محل تا ساعت 22 و همچنین رایگان کردن اجرت خدمات و ایاب ذهاب در این روزها در کنار مشتریان گرانقدر خود ایستاده است.

هموطنان گرامی می توانند جهت دریافت خدمات به آدرس اینترنتی www.emdadsaipa.com مراجعه و یا با شماره سراسری 096550 یا شماره 84444 با پیش شماره 021 تماس بگیرند

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش 43 درصدی خدمات در محل امدادخودرو سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 43 درصدی خدمات در محل امدادخودرو سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید