آمار عجیب هافبک جنجالی پرسپولیس

به گزارش وبلاگ دلند چت، خبرنگاران: هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر در شرایطی عصر روز گذشته شروع شده که پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی، در مسجدسلیمان پیروز شد با نتیجه 2 بریک از سد نفت این شهر عبور کند و فاصله 6 امتیازی اش با استقلال صدرنشین را حفظ کند.

آمار عجیب هافبک جنجالی پرسپولیس

به گزارش وبلاگ دلند چت، گل های پرسپولیس در این بازی را رضا اسدی، هافبک جنجالی سرخ های تهرانی زد. اسدی که در این فصل به عنوان گران ترین خرید پرسپولیس به مجموعه سرخ ها اضافه شده عملکرد خوبی نداشته و به غیر از چند بازی اول فصل، دیگر تبدیل به یک نیمکت نشین محض شده است. با این حال غیبت میلاد سرلک در میانه زمین پرسپولیس باعث شد تا یحیی گل محمدی یکبار دیگر به این بازیکن اعتماد کند و او را از ابتدا در ترکیب اصلی قرار دهد.

اسدی در این بازی برخلاف سایر دیدار هایی که به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد، سرحال نشان داد و می توانست با ضربه سر حتی هت تریک کند. البته تا همینجا هم آمار او آمار جالب توجهی است، چون با قریب به 600 دقیقه بازی در ترکیب پرسپولیس از ابتدای فصل تا کنون پیروز شده 4 گل بزند و 2 بار هم به همتیمی هایش پاس گل دهد. شاید تاثیری که احمد نوراللهی در پرسپولیس داشت را رضا اسدی هرگز نتواند داشته باشد، ولی آمار گلزنی و پاس گل هایش در همین فصل که با جنجال های زیادی برای این بازیکن همراه بوده، به مراتب بهتر از بسیاری از بازیکنان هجومی پرسپولیس است.

منبع: فرارو

به "آمار عجیب هافبک جنجالی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار عجیب هافبک جنجالی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید