مهدی پور: کسانی که باعث حذف استقلال از آسیا شدند باید جوابگو باشند

به گزارش وبلاگ دلند چت، هافبک استقلال با اشاره به حذف این تیم از آسیا گفت: از دست بازیکنان و کادرفنی چیزی بر نمی آید و کسانی که باعث این اتفاق شدند باید جوابگو باشند.

مهدی پور: کسانی که باعث حذف استقلال از آسیا شدند باید جوابگو باشند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ دلند چت، مهدی مهدی پور پس از پیروزی 3 بر 2 تیم استقلال مقابل مس رفسنجان در جمع وبلاگ دلند چت گفت: بازی خیلی سختی بود و خودمان بازی را برای خودمان سخت کردیم. با اینکه مس رفسنجان تیم منسجم و خوبی است ولی بازی می توانست خیلی راحت تر از این باشد.

وی در مورد حذف تیم استقلال از آسیا گفت: این اتفاق خیلی بدی است که نمی توانیم در آسیا باشیم، ولی از دست بازیکنان و کادرفنی چیزی بر نمی آید و ربطی به ما ندارد. اگر در آسیا شرکت کنیم سعی می کنیم برترین عملکرد را داشته باشیم و کسانی که باعث این اتفاق شدند باید جوابگو باشند.

هافبک استقلال در مورد اظهارات محمد ربیعی که گفته بود صحنه پنالتی روی ژستد دقیقاً مانند صحنه مشکوک دربی 97 بود و چون آن صحنه را پنالتی نگرفتند نباید امروز هم پنالتی دوم برای استقلال اعلام می شد، گفت: صحنه دربی هم صددرصد پنالتی بود و تمام کارشناسان گفتند. نمی گردد که چون آن بازی پنالتی را نگرفتند امروز هم نگیرند. امروز زاویه من و داور شبیه هم بود و بازیکن ما را صددرصد زدند. دقیقا هم شبیه صحنه دربی بود، مـتأسفانه آن را نگرفتند اما امروز داور شجاعت به خرج داد و پنالتی را گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی پور: کسانی که باعث حذف استقلال از آسیا شدند باید جوابگو باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی پور: کسانی که باعث حذف استقلال از آسیا شدند باید جوابگو باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید