مارادونا همچنان در بیمارستان می ماند

به گزارش وبلاگ دلند چت، اسطوره فوتبال آرژانتین با وجود تمایلش برای ترخیص از بیمارستان، با توصیه پزشکان باید همچنان در بیمارستان بماند.

مارادونا همچنان در بیمارستان می ماند

به گزارش وبلاگ دلند چت و به نقل از سایت sic noticias، دیه گو مارادونا که دو روز پیش در بیمارستانی در بوئنوس آیرس تحت عمل جراحی مغز نهاده شد، پس از نشان دادن اختلالات روانی از خودش مجبور است زمان بیشتری را در بیمارستان بماند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ دلند چت بخوانید. (کلیک کنید)

پزشک مارادونا پیش تر اعلام نموده بود که او پس از مدت کوتاهی بستری شدن در بیمارستان، به خانه اش منتقل می گردد. البته سرمربی پیشین تیم ملی آرژانتین هم در گفت وگویی که ایل ماتینو منتشر نموده بود، پس از خارج شدن لخته خون از مغزش گفته بود که شرایط خوبی دارد و می خواهد به خانه برود، اما پزشک اسطوره فوتبال آرژانتین اخیراً اعلام نموده که باید پارامترهای لازم برای درک شرایط مارادونا ارزیابی گردد.

این پزشک به کاپیتان پیشین تیم ملی آرژانتین گفته که جراحی خوبی را پشت سر گذاشته است، اما امکان دارد مشکلاتی برای او ایجاد گردد. به همین خاطر ممکن است اتفاقات بدی برای سلامتی مارادونا در خانه اش رخ دهد و پزشکان نتوانند از او مراقبت نمایند. به همین خاطر وی باید در بیمارستان بماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مارادونا همچنان در بیمارستان می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا همچنان در بیمارستان می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید