آپدیت نو پابجی سیستم زنده کردن یاران ایپکس لجندز را به بازی اضافه می نماید

به گزارش وبلاگ دلند چت، بازی پابجی (PUBG) را می توان آغاز کننده سبک بتل رویال دانست. این بازی در سال 2017 عرضه شد و از آن موقع عناوین بتل رویال پیشرفت بسیار زیادی کردند. خود پابجی نیز در این مدت تغییرات زیادی نموده و تبدیل به یک عنوان بسیار با کیفیت و کامل شده است. یکی از مسائل بازی پابجی بحث مردن بود. این مورد مخصوصاً زمانی که شما به شکل تیمی بازی می کردید بسیار آزاردهنده بود.

آپدیت نو پابجی سیستم زنده کردن یاران ایپکس لجندز را به بازی اضافه می نماید

مردن در بازی تیمی به این شکل بود که شما باید منتظر می ماندید که یا بازی تمام گردد و یا اینکه کل تیم شما بمیرند. در این صورت شما می توانستید دوباره وارد بازی شوید. این موضوع که شما باید منتظر دوستان می ماندید تا بازی نمایند و آن ها را دیدن کنید، تا حد زیادی آزاردهنده بود. همین باعث شد تا شرکت سازنده به فکر اصلاح این سیستم باشد.

بازی ایپکس لجندز (Apex Legends) با استفاده از سیستم Respawn Beacon مشکل را رفع کرد. در بازی پابجی یک سیستم مشابه به نام جعبه مرگ (Death Box) وجود دارد. به این شکل که در زمانی که شما می میرید، یک جعبه به جای می ماند. در این جعبه یک چیپ آبی (Blue Chip) وجود داشته که هم تیمی شما می تواند این چیپ را بردارد. سپس این چیپ آبی باید به برج چیپ آبی (Blue Chip Tower) برده گردد. به جای برج های چیپ آبی می توان از ترنسمیتر چیپ آبی (Blue Chip Transmitter) استفاده کرد. اگر شما از ترنسمیتر بهره ببرید، حدود 10 ثانیه بدون حرکت می مانید که می تواند خطرناک باشد.

زنده کردن دوستان با استفاده از چیپ آبی اصلاً فراینده آرام و بی سر و صدایی نیست. به این معنا که وقتی شما این کار را انجام دهید، بازی یک صدای بسیار زیاد ایجاد نموده تا تمامی بازیکنان متوجه شوند یکی از اعضای تیم شما دوباره زنده شده است. این سیستم باعث می گردد سیستم اصلی بتل رویال که مرگ با تاوان زیاد است، همچنان باقی بماند.

این سیستم محدودیت های خاص خود را نیز دارد. برای مثال چیپ آبی محدود به نقشه های بسیار بزرگ است. همینطور اینکه از بعد از فاز 7 در دسترس نخواهد بود. محدودیت اول به این علت است که در نقشه های کوچک مردن چندان آزار دهنده نیست. محدودیت دوم هم به این علت است که شما در خاتمه به طور ناگهانی دوست خود را زنده نکنید تا نسبت به بقیه افراد بازی ناعادلانه گردد. همینطور اینکه این سیستم زنده شدن هم تیمی یک فرآیند سریع نیست و شما به زمان زیادی احتیاج دارید.

این برای اولین بار نیست که بازی پابجی سیستم زنده شدن را به بازی معرفی می نماید. برای چندی پیش این بازی یک سیستم به نام Comeback BR را معرفی کرد. در آن بازیکنان پس از مرگ وارد یک قسمت تازه شده که باید برای زنده مانند بجنگند. این سیستم پس از به روزرسانی تازه پابجی نیز وجود خواهد داشت ولی محدود به نقشه های کوچک خواهد بود.

در کنار این سیستم زنده شدن تازه، به روزرسانی تازه پابجی شامل آیکون های تازه روی نقشه و محتوای تازه است که تغییرات خوبی را در بازی ایجاد می نمایند. این به روزرسانی 26 اردیبهشت (16 می) برای کامپیوتر و 5 خرداد (25 می) برای کنسول های نسل 8 و 9 عرضه خواهد شد.

منبع: PCgamer

منبع: دیجیکالا مگ

به "آپدیت نو پابجی سیستم زنده کردن یاران ایپکس لجندز را به بازی اضافه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت نو پابجی سیستم زنده کردن یاران ایپکس لجندز را به بازی اضافه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید